Loading

5-dniowe, bezpłatne szkolenie z marketingu internetowego oraz tworzenia reklam. Idealna okazja, aby zdobyć pierwsze doświadczenie w branży i rozwinąć swoje umiejętności.

Poznaj

Podstawy strategii Meta AdsGoogle AdsGoogle Analytics 4Narzędzia AITikTok AdsPodstawy montażuTworzenie treści

0 dni
intensywnych szkoleń
0 h
praktycznych warsztatów
0
obszarów tematycznych
ROZWIJAJ SWOJE KOMPETENCJE

Ta Akademia jest dla CIEBIE

Jesteś studentem/studentką III, IV, V roku bądź absolwentem/-ką do roku po ukończeniu studiów? Jesteś gotowa/y na zdobycie praktycznej wiedzy z digital marketingu, która otworzy przed Tobą drzwi do kariery w tej dynamicznie rozwijającej się branży? Jeśli tak, to mamy coś specjalnego właśnie dla Ciebie! Akademia DigiBee to 5-dniowy intensywny kurs z marketingu internetowego, który zapewni Ci kompleksowe przygotowanie do pracy w świecie cyfrowego marketingu. Nasz program szkoleniowy został zaprojektowany tak, aby dostarczyć Ci użytecznej, kompleksowej wiedzy i umiejętności, które pozwolą Ci wyróżnić się na rynku pracy.

AKADEMIA DIGI BEE

Co zyskasz?

5 modułów
szkoleniowych
30 godzin
praktycznej wiedzy
Wsparcie
doświadczonych
ekspertów
Certyfikat ukończenia
kursu
Oferta płatnych praktyk

Co zyskasz z udziału w Akademii DigiBee?

5 modułów szkoleniowych obejmujących najważniejsze aspekty marketingu internetowego, w tym Meta Ads, Google Ads, TikTok, LinkedIn, Pinterest Ads, planowanie mediów, raportowanie kampanii reklamowych, podstawy strategii marketingowej, copywriting, podstawy montażu mobile video, tworzenie materiałów kreatywnych, wykorzystanie AI w marketingu oraz podstawy analityki. Kwintesencja digital marketingu od A do Z. To Miód na serce każdego Digitalowca!

 

30 godzin intensywnej, praktycznej wiedzy, która przybliży Cię do zostania specjalistą ds. marketingu internetowego.

 

Wsparcie doświadczonych ekspertów i ekspertek oraz dedykowany mentor – możliwość networkingu z profesjonalistami, którzy dzielą się nektarem wiedzy.

 

Certyfikat ukończenia kursu potwierdzający Twoje umiejętności i wiedzę.

 

Oferta płatnych praktyk w Digi Bee dla wyróżniających się uczestników .

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jak aplikować?

ROZWIJAJ SWOJE KOMPETENCJE

Dołącz do nas

Nie przegap okazji, by stać się częścią świata digital marketingu. Szukamy osób pełnych pasji, zainteresowanych rozwojem, ambitnych, niekoniecznie już posiadających techniczne umiejętności.

Przyłącz się do nas i rozpocznij podróż pełną wiedzy, która odmieni Twoją przyszłość zawodową. Czy czujesz już buzz wiedzy? Aplikuj i zostań Digital Marketing Specjalistą!

Warunki uczestnictwa

- Status studenta/studentki lub świeżo upieczonego absolwenta/absolwentki.

- Dyspozycyjność w dniach 22-26 kwietnia w godzinach popołudniowych oraz gotowość do przyjazdu do naszego biura w Warszawie na start szkolenia (pokrywamy koszty podróży).

- Zobowiązanie do uczestnictwa we wszystkich modułach szkoleniowych.


Liczba miejsc ograniczona – na szkolenie zaprosimy maximum 8 osób.